Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Helo valaki letudná írni...

Helo valaki letudná írni nekem hogyan kell minecraft 1.7.9 szervert csinálni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 17. 14:28
 1/5 Tengor ***** válasza:
Bérelsz egyet v. elindítod a játékot és megnyitod LAN-ra. Esetleg elindítod a hozzá tartozó szervert alkalmazást.
2014. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

cöcöcö! Ezt nem tudni! :( szomorú vagyok. Egy szerverteremben vagyok főmérnök. Linuxra, vagy Win-re kell? Bukkit, Tekkit, FTB vagy Vanille? Ezt írhattad volna.


A Vanillet a legkönnyebb csinálni. Felmész a minecraft.net-re, letöltésekhez mész. onnan letöltöd a minecraft_server.exe fájlt.

Ezt berakod egy mappába, és elindítod. Tölt kb 5 percet és akkot bezárod.

Találsz egy server.properties fájlt, nano-val, vagy notepad-del megnyitod, és az online_mod nál átírod false-ra.

Megint start, és megy. A routerben a 25565-ös portot megnyitod a gépre, előtte célszerű összerendelni az IP-t a MAC-kel. Megy és kész. Ha akarod, esetleg egy 5% kedvezménnyel tudok neked hostolni. Ha már én vagyok a góré.


TARIFÁK:

alap:

végtelen slot, 1TB tárhely, 512 mb ram  3eur/hó

bővítmény:

25565-ös port  0.2eur/hó

fix IP  2eur/hó

+5124mb ram  2eur/hó

2014. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fizetni nem szeretnék érte mert csak haverokkal hülyéskednénk rajta.
2014. jún. 18. 10:01
 4/5 Tengor ***** válasza:
Arra teljesen elegendő, hogy ha indítasz egy játékot és megnyitod LAN-ra, majd a routeren kiengeded.
2014. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és azt akkor hogyan is kell le tudnád írni és az nem baj hogy a akivel játszani akarok nem magyarországon él?
2014. jún. 18. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!