Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, akinek...

Van itt olyan ember, akinek nagyon jó gamer pc-je van? Hogyan sikerült megvennetek?

Figyelt kérdés
olyan írjon akinek ilyen 300+ ezres kategória van, hogyan sikerült összegyűjtenie
2014. jún. 17. 12:49
 1/7 anonim válasza:
55%

hát pl.én..

meg akartak vádolni suliba hogy én törtem be a szekrényt ki akarták fizettetni aztán ugye apukám ügyvéd és végül is visszacsapott mert végül én kaptam esmzéletlen mértékű kártérítést így megvehettem álmaim gamer pc-jét 15 évesen.

sorolhatnám de minek. legjobb i7-es proci legjobb videokari SLI-be kötve, és 32 Giga ram. tényleg csak erre költöttem, szal elég jó kis gép.

meg hát ugye orvos-ügyvéd gyerekként elég jó zsebpénzt kapok szüleim mindenben támogatnak.

2014. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt egyébként bárki megmondja.

Munkával. Szülők pénzén. Idősebb testvérek segítségével. Megnyerte a lottót. Talált egy pénztárcát, és benne volt 300.000 ft. Kirabolt egy jól menő trafikot.


Vagy ezek különböző konbinációjával. Mit vártál?

Letöltött enkorról egy 300 k-s gémer pécét?

2014. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
van rendes munkám, CNC esztergályos vagyok, több műszakban, pluszban van mellékállásom is, így olyan gépem van, ami senki másnak itthon
2014. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neked is sikerülhet (lásd Tirexihd), spórolj és rakd össze pcx-en vagy ipon-on. Olyan ez, mintha kocsit akarnál venni, csak kevesebbe kerül. Én jelenleg egy 10 éves géppel nyomulok :D
2014. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem, Írországban 5 évig dolgoztam, így sok mindent megengedhettem magamnak.
2014. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kb annyi volt az iPad-em, az annak számít?

Am csak dolgozni kell, keveset elinni ha tré a fizetés, de ha száz alatt, vagy akörül keresel, nézz más hobbit, vagy elégedj meg egy olcsobb masinával. Azért meg kell tartani az arányokat a kiadások terén, vagy úgy nézel ki, mint az egyszeri napon barnult, aki összespórolja a pénzt az egymilliós használt merdzsóra aztán azzal villog.

Várj ezzel, amíg nem lesz rendes melóhelyed. Higgy nekem, több, mint harminc éve dolgozok és szopok, mint a kismalac, és kb most van olyan életem, mint amire fiatalkoromban vágytam.

Ez meg nagyon gyenge Tirexi próbálkozás volt, annyit el lehet mondani a hódról, hogy legalább nagy betűvel ír :D

2014. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#3 Szüleiddel élsz?
2014. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!