Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mivel lehet felgyorsítani a...

Mivel lehet felgyorsítani a Windows XP betöltését?

Figyelt kérdés
2-3 percet kell várnom, hogy meg tudjak nyitni valamit.
2010. jan. 3. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
start-futtatás-msconfig-az utolsó menüpont és ott szedj ki minden olyan progit, amit nem tartasz fontosnak
2010. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De fontosak ott a NeroCheck, ctfmon.exe...?
2010. jan. 3. 12:40
 3/12 anonim ***** válasza:

Az automatikusan induló programok közül (Futtatás - msconfig) a feleslegeseket állítsd le, ne terhelje a memóriát, pl. minek fusson állandóan a Nero és használja a memóriát (még ha csak egy egészen kicsit is) ha nem akarok CD-t irni, elég ha az indításakor betölti


[link]

[link]

2010. jan. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A Nero feleslegesen indul el (csak telepítése során berakja magát az automatikusan indulok közé), elég ha amikor CD-t akarsz irni, akkor elinditva betölti a magát. CD-t meg nem irsz állandoan, akkor minek használja a memóriát.


A ctfmon-t NE ÁLLÍTSD LE!

2010. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2010. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ezek indulnak:


msnmsgr (x)

ctfmon.exe

Cmaudio

NeroFilterCheck (x)

AVG9_TRAY

LVCOMS

Adobe Reader Speed Launcher (x)

Adobe ARM (x)


Amik szerintem nem kellenek azok mellé x-et raktam.

Csak nem merem kivenni őket, mert ha valami gubanc lesz a géppel akkor apám megint kiabálni fog.

2010. jan. 3. 13:04
 7/12 anonim ***** válasza:

Helyes az X :)

Ajánlom a Ccleaner-t, ingyenes, magyar nyelvü rendszerkarbantartót, az ideiglenes fájlokat törli, rendszerleiró adatbázist karbantartja, programokat törölhetsz vele (jobb mint a Windowsé), az automatikusan indoló programokat leállithatod (és újra engedélyezheted is)

[link]

Ha nem akarsz ielepíteni, válaszd a "CCleaner v2.27.1070 - Portable" verziot, a zip-böl kibontva indithatod.

[link] download/builds


A Tisztitót és a Rendszerkarbantartót ajánlott futatni, több száz Mb felesleges temp fájlt takarit ki.


Eszközöknál találod az Automatikusan induló programok-at. Lehetöség van a letiltásra és a törlésre is.

2010. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
* ielepíteni = telepíteni :)
2010. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szóval azt a 4 dolgot kivehetem onnan? Huh, megkönnyebbültem. A CCleanert rendszeresen használom :)
2010. jan. 3. 13:28
 10/12 anonim ***** válasza:

Az MSN-nél az msn beállításainál is ki kell venni a pipát "az msn indítása windows indításakor" , mert automatikusan visszarakja magát. [link]



a proci ill. memóriahasználatot csökkentheted, leirtam itt

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

2010. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!