Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Youtube ra hogy kell telefonró...

Youtube ra hogy kell telefonról videót feltölteni?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Youtube ra szeretnék telefonról videót feltölteni, nem találtam sehol ilyen lehetőséget, vagy egyáltalán lehet feltölteni mobilról? Iphone 4S
2014. jún. 16. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Megnyitod a yt-oldalsó menüjét ahol van az ajánlott videók,feliratkozásaim stb ott rá mész a feltöltésekre és a jobb felső sarokban van 3 négyzet arra rámész és ott van hogy feltöltés
2014. jún. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hello, köszi választ, nem találtam meg, nekem mikor lenyitom ezt a bal oldali menüt nem ad ki olyat hogy feltöltések.
2014. jún. 17. 11:31
 3/5 anonim ***** válasza:

frissítsd az alkalmazást lehet azért.

pedig ki kéne adnia olyat is..nekem nincs fent videóm mégis ott van

2014. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
íjjj 1000 bocsánat nem vettem észre hogy iphone rol van szó és azon nem tudom milyen a youtube bocsi
2014. jún. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi gáz, köszi azért!! :)
2014. jún. 19. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!