Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Netezésre is használjátok a...

Netezésre is használjátok a Gamer gépet vagy arra van külön másik?

Figyelt kérdés
Most rakott össze ismerősöm egy gamer gépet és mindenki csodálkozik, hogy azzal netezik is! Ti is azzal neteztek,néztek filmet vagy arra van külön másik?

2014. jún. 15. 04:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Már miért kellene külön gép? És miért ne lehetne egy "gamer" gépem netezni?


Olyan esetben megértem hogy ha van valakinek laptop akkor kényelmesebb ágyból netezgetni, de azért szerintem az emberek nagy része örül hogy egy jó gépre össze tud spórolni, nem hogy külön fenntartani egyet feleslegesen.


Bár nekem van 2 gépem, de az egyik egy elég lassú laptop, akkor miért azzal szenvednék, mikor itt egy gyors asztali, nagyobb monitorral?


Főleg hogy ha valaki játszik, 90%-át torrentről, meg innen onnan szedi le, vagy magához a játékhoz is net kell, akkor megint felesleges +1 gép.


Én azért szoktam laptopon filmezni, netezni, mert a másik gépen melózok, és egy renderelés 100%-on hajtja a processzort, így esélytelen mellette bármit csinálni. Olyanra gondoltam, hogy lenne egy melós gépem, és azt megpróbálnám nem teleszemetelni, de csak játék tök felesleges külön gép.

2014. jún. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Csiß ***** válasza:
100%
Nem nagyon értem a csodálkozást.Gond nélkül lehet netezésre is használni.
2014. jún. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy játékra kihegyezett gépet is ugyanúgy lehet használni mindenre. Én pl Office t is használom rajta feszt, meg programozok. :D Nincs ebben semmi extra.
2014. jún. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én fölváltva netezek és játszok.
2014. jún. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P.O.C. ***** válasza:
100%
Nem sokkal fogyaszt többet egy Gamer gép, mint egy átlagos netezés közben (ha emiatt aggódsz). Legalábbis annyival biztosan nem, hogy megérje miatta egy lassabb, kisebb fogyasztású gépet vásárolni/fenntartani.
2014. jún. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!