Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv lehet telefonról hackelni...

Üdv lehet telefonról hackelni pl. ugy mind Watch Dogs-ban vagy hasonloan?

Figyelt kérdés

2014. jún. 13. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél hackelni?
2014. jún. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat játszottál :)
2014. jún. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Tengor ***** válasza:
100%
Persze. Te nem nézel tv-t? Tegnap is hány kereszteződésben kapcsolgatták össze vissza a lámpákat?!
2014. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ja, én is ahogy ma mentem haza, szétrobbantak itt összevissza a csatornafedelek, A. száguldozott el, aztán kiszállt, csinált fényes nappal egy blackoutot, úgyhogy nem láttam semmit, ahogy meg bekanyarodtam az utcára elsétál mellettem, és hallom, hogy olvassa, hogy HIV positive embert talált, aki vért ad, meg, hogy nevet, hogy látja mi megy bent a szomszédban, mert a biztonsági kamerák képét is látta.

NEM!

2014. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Neked NEM. De mindenki másnak IGEN!


Tegnap is mentem haza, 60 helyett 200-zal mentem, utánamjött egy rendőr, a jelzőlámpákat átkapcsoltam zöldre, majd a rendőrök orra elől jöttek fel az úttorlaszok. Az egyik rendőr az apád, másik meg az anyád volt. Tudom, hogy hol laksz, és mi a munkád, stb...

2014. jún. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
"inaD2001" gyökér 12 éves kölök
2014. jún. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne. Végső soron a mostani okostelefonok már jóformán számtógépek. Valóban ne azt képzeld el mint a Watch Dogs-ban hogy mindent szanaszét hackelsz és mindenkiről minden infót megtudsz egy szempillantás alatt.


Viszont csak egy példa: WEP-es wifi-t kb. 5 perc törni android és ios készülékekkel.

2014. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Csak a hülye használ wep védelmet :D
2014. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#7: alapértelmezetten WAP2 dinamikus titkosítási kulcsot használ minden, külön beállítás nélkül. Na azt törd fel (adok hozzá szuperszámítógépet is, azzal is egy-két év lenne alapesetben, de mivel 2.4 gigánként változik, cseszheted...)!
2014. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon jól tudom hogy csak a hülye használ wep védelmet (én is mindenhova WPA2/PSK-t állítok be, tisztában vagyok a tulajdonságaival) DE és ez egy hatalmas DE... nagyon sokszor látom amikor routert konfigurálok valahol hogy WEP jelszó van beállítva. (az mondjuk más tészta hogy ezek az emberek a router jelszavát is a gyári admin/admin-on hagyják)


De a kérdés arra irányult hogy lehet e telefonról hackelni. Igen lehet.


De egy másik példa. Egy megfelelő PDA-val vagy telefonnal és egy vele kompatibilis "kiegészített" rommal bluetooth-on rá tudsz csatlakozni más telefonjára és azt irányítani tudod. Volt is ebből balhé. (már baromi rég, még PDA-val csinálták, ha jól tudom valahol az Egyesült Királyságban) Kiültek egy nyilvános helyre, folyamatosan keresték a bekapcsolva maradt bluetoothokat, rámásztak a telefonjukra és hívást indítottak egy emelt díjas telefonszámra (átszámolva percenkénti több ezer forintos díjjal) aminek az összege természetesen a rosszfiúk számlájára landolt. Mire a telefon tulaja ránézett a telefonjára addigra több tíz perce ment a kimenő hívás.

2014. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!