Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Azt akarom megtudni hogy...

Krisztian0112 kérdése:

Azt akarom megtudni hogy szerintetek melyik a legjobb laptop? Linkek a leirásban.

Figyelt kérdés

Laptopot akarok venni amit lehet is használni folyamatosan és bírja is.Több dologra szeretném használni de legjobban játékra.Az ár max 50000Ft.A négy link a következő.


olx.hu/i2/hirdetes/asus-f5vl-laptop-elado-tartozekaival-tokeletes-mukodessel-ID2e33D.html



olx.hu/i2/hirdetes/elado-csucskategorias-laptopok-garanciaval-akcio-ID1Ir4w.html



olx.hu/i2/hirdetes/dell-latitude-d420-laptop-jo-aksival-szep-allapotban-bluetooth-wifi-ID2bmLw.html



Szerintem a legjobb: olx.hu/i2/hirdetes/14-1-hd-led-eros-core-2-5-ghz-4gb-ram-320gb-hdd-7-oras-akku-1gb-vga-ID2fZuB.html


Mint látjátok mind használt.

Ha találtok hasonlókat vagy ami jobb és az árba belefér arról is kérnék linket.



2014. jún. 13. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
50 ezer forintért asztali gépet sem veszel, amin lehet játszani, nem hogy laptopot. Szerintem gyűjts még.
2014. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem játékra keresem hanem használatra.és a fő kérdésem az lenne hogy melyik a jobb!!!
2014. jún. 13. 19:55
 3/3 A kérdező kommentje:
lehet hogy azt írtam hogy főleg játékra de nem csak.ez lenne a fő cél hanem a sok használat
2014. jún. 13. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!