Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung GT-S5220 USB Driver....

Samsung GT-S5220 USB Driver. Üdv mindenkinek . Az a kérdésem hogy honnan tudnék le szedni a telefonhoz drivert? Találtam jó pár oldalt de egyik sem vált be. Win Vistam van.

Figyelt kérdés

Találtam jó pár oldalt de egyik sem vált be. Win Vistam van.

Egy másik kérdés van egy MicroSD kártyám amelyet nem érzékel a telefon,viszont amikor kiveszem a kártyát és a telefon be van kapcsolva jelzi hogy a kártya el lett távolítva,lehet hogy hobás a MicroSD ?



2014. jún. 13. 13:22
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:

[link]

A Kies egy eszméletlen szar program, nem ajánlom használni. Csak telepítsd fel és felmegy vele a driver is. Utána szerintem le is törölheted a Kiest, de nem kell hazsnálni.

2014. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi ! Megnézem. A másik kérdésre a MicroSD-re tudsz valamilyen magyarázatot ?
2014. jún. 13. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!