Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hány GB helyet érdemes hagyni...

Ambn kérdése:

Hány GB helyet érdemes hagyni a c-meghajtónak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem 55 GB van, de a sok frissítés után már csak 18! Nem töltök le a c-re semmit, az adatokat a d-re rakom! Programok közül az Office 2013 a legnagyobb (3 GB). A lemezkarbantartó 2.41 MB-ot tudna felszabadítani! Elég lesz még ez a hely a frissítésekhez, ha nem telepítek programokat, vagy vegyek el a d-meghajtóból helyet (de hogyan)? Windows 8.1 Pro op-rendszerem van. Előre is köszönöm a segítséget!
2014. jún. 12. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy-két éven belül lehet, hogy kiterjed annyira, de akkor meg már úgyis újra kéne telepíteni.

Tehát ne ízgulj, 18 giga még elég sok.

(Majd máskor csinálsz neki 60-65 gigásat...)

2014. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:
55-nek elégnek kell lennie. 50-70 GB között szoktam hagyni telepítéskor.
2014. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Függ attól milyen a többi alkatrész és hogyan használod a gépet.


Én pl. 100-200 GB-ot javaslok hogy legyen honnan dolgoznia.

A foglalt hely egy dolog, az igazán izgalmas amikor dolgozol, és hogy közben az ideiglenes programrészletek mennyit zabálnak még fel. Emiatt 100 GB szvsz ami tényleg már egészséges, azon tutira marad hely kerregni.

2014. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 120GB-ot hagyok, most 70GB foglalt (8GB lapozófile is itt van)
2014. jún. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!