Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van ilyen Mp3 lejátszó?

Van ilyen Mp3 lejátszó?

Figyelt kérdés

esténként szeretek zenére elaludni, s szeretnék. eddig a telefonomat raktam be magammellé, fülhallgatóval, vagy youtuberól, vagy egy külön lejátszó progirol live stream rádiót állitottam be.

csak nem jó már mert ezalatt este lemerül. úgy h reggelre már kb rakhatom is töltőre. ugyanakkor telefonomat használom reggel ébresztőnek is. na meg, eléggé melegszik, volt olyan hogy 8 órát folyamatosan vitt igy , reggelre meg rendesen meleg volt az aksi.


tehát olyan megoldást keresek amivel gond nélkül tudnék hallgatni, ilyen kis sd kártya olvasós mp3 lejátszóra gondoltam, ami pár ezer ft. csak azzal meg az a gond hogy nincs wifi rajta, igy csak azokat hallgathatom amit felteszek.

milyen eszköz van ami wifire is képes ? és folyamatosan töltse pl ha egy netrádiót hallgatok.


2014. jún. 10. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fából próbálsz vaskarikát csinálni. Maradhat a megszokott módszer, csak dugd bele a töltőt a telefonba. Az, hogy melegszik, nem számít, mérnökök tervezték úgy, hogy minden körülmények között elviselhető tartományon belül maradjon a hőmérséklete.
2014. jún. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hmm :d na és ha bevan rakva töltésre úgy az aksia élettartama nem csökken ? föleg h még töltéssel is melegszik, na meg h párhuzamosan fut még alatta a progi, wifi..
2014. jún. 10. 23:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudnék erre egy nagyon jó megoldást de az kissé bonyolult, tehát akkor érdemes belevágnod ha van benned némi kísérletező szellem.

pl: [link]

ez mindent tudna amire neked szükséged van és nem is megfizethetetlen...


Ha ez túl bonyolult (amúgy nagyon jó magyar leírások is vannak, és közelsem olyan bonyolult mint amilyennek látszik) de ha mégsem szeretnél ebbe belevágni akkor még próbálkozhatsz wifi router+linux+usb hangkártya kombóval, de ezt sem egyszerű összejátszani egy laikusnak.


Ha ez sem nyerte el tetszésed akkor maradnak a kész megoldások: [link] Ezek viszont többszörösei árban a fent említett lehetőségeknek.

2014. jún. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy fogod magad és kiveszed az aksit a telefonodból és csak töltőről használod. reggel pedig beleteszed. bár így a hátlapja fog tönkremenni egy idő után (hiszen azt se arra tervezték hogy állandóan szétszedd-összerakd)
2014. jún. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hmm ez mind jól hangzik, meg amit az oldalon is bemutat az durva, kicsit tényleg macerásnak tünik meg bonyolúlt.


Tényleg müködik aksi nélkül ? ezt nem is tudtam... azthittem az aksi egy ilyen közvetitő szerepet tölt be ami továbbitja az áramot.. de hmm kipróbálom, az tényleg nem lenne hülyeség!

2014. jún. 11. 00:16
 6/7 anonim ***** válasza:
az én telefonom működik aksi nélkül is. persze ez nem jelenti, hogy az összes telefonra igaz lenne ez. meg ha usb-s a töltő, akkor ne laptopról próbáld ki vagy gépről... hanem rendes töltővel. az usbport a gépen csak 500mA-es ami lehet kevés neki, vagy nagyon megterheli. legalább egy 1-1,5A-es töltővel próbálkozz
2014. jún. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát az én telom nem tudja aksi nélkül.
2014. jún. 11. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!