Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért írja ki a gépem ezt? :...

Miért írja ki a gépem ezt? : "sistray. Exe komponens nem található. Az alkalmazást nem sikerült elindítanom, mert SisBase. Dll nem található. Az alkalmás újratelepítése megoldhatja a problémát. "

Figyelt kérdés
Azután történt mindez, hogy letöltöttem a Vipre vírusirtót és a Spyware kémprogram irtót. Lefuttattam őket, majd utána már többször megjelent a fenti üzenet, és hogy indítsam újra a gépet. Majd újraindítás után már csak jelszóval tudtam volna belépni a windows-ba, ami nekem nincs, mert csak én használom a gépet. Ezek után újra kellett telepítenem a windows-t, illetve újratelepítés helyett a javítást választottam. Minden adatom megmaradt, a vipre vírusirtót viszont töröltem, mert úgy gondoltam, hogy ő lehet a ludas.De nem, mert minden indításnál továbbra is kiírja a fenti üzenetet. Mi lehet a probléma? Viszont, ha csak egy mód van rá, szeretném elkerülni a windows újratelepítését. A segítséget előre is köszönöm.
2010. jan. 2. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Start/Futtatás

írd be: msconfig

ENTER gomb

Automatikus indítás fül

vedd kin a pipát a systray elől

ablak bezár

újraindítás.

2010. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs a felsoroltak között a sistray, akkkor mi a teendő?
2010. jan. 2. 12:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi duplázódott a k betűm!
2010. jan. 2. 12:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor érdekesebb a dolog, Regisztrációs adatbázisban kellene kutakodni, de nem javasolom, inkább tanulj meg vele együtt élni, mert nagy galibát is csinálhatsz vele.
2010. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!