Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows server 2008ban miért...

Windows server 2008ban miért nincs netem?

Figyelt kérdés

virtualboxxal nyomatom ugye és bridgelt kártyára van állítva, feltelepítettem és nincs net

tudnom kéne esetleg valami elengedhetetlen lépésről instalálás után, hogy netem legyen?



#aíx
2014. jún. 9. 19:18
 1/5 A kérdező kommentje:
a hálózati kapcsolat kezelésénél konkrétan nincs semmi, pedig azért egy helyi kapcsolatoknak örülnék
2014. jún. 9. 19:26
 2/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Telepitsd fel a virtualbox "toolbox"-ot, ami minden hardvert feltelepit a virtualis gépbe.


Elinditod a rendszert virtualboxban, megvárod mig betölt, majd a virtualboxban : Eszközök -> Integrációs szolgáltatások telepitése (Host+D).


Ez bemountol egy ISO-t a CD/DVD meghajtóba (Ha nem indul el automatikusan) akkor menj a CD/DVD meghajtóra és inditsd el a Setup.exe-t.


Sok sikert.

Üdv.

2014. jún. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, eddig ezt én is bejátszottam, de sajnos nem sikerült előrébb jutni

nincs helyi kapcsolat

2014. jún. 9. 20:22
 4/5 A kérdező kommentje:
dcpromo.exet akarom ugye futtatni, de nem engedi, mert még nincs beállítva a statikus ip, de statikus ip-t meg helyi kapcsolatok nélkül nem tudok
2014. jún. 9. 20:25
 5/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha a toolbar nem segitett akkor eszközkezelőben nézd meg, hogy ott van-e hálózati kártya (illetve sárga kérdőjeles eszköz). Ha nincs akkor értelemszerű fel kell telepiteni (Vagy a sárga kérdőjelesek között van akkor is telepiteni kell).


Hardverazonositó alapján való driver keresés : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..


Sok sikert.

Üdv.

2014. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!