Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy felvett hanganyagnál hogy...

Bozsikrisz kérdése:

Egy felvett hanganyagnál hogy tudom a háttérzajt levenni? Milyen programmal?

Figyelt kérdés

Van egy folyamatos elég hangos zúgó hang, ami zavaró. A beszéd egyébként jól érthető lenne, de ezt az alapzajt el kellene tüntetni.

Előre is köszönöm a segítséget!


2014. jún. 9. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Audacity-ben van zajszűrés funkció. Viszont számíts arra, hogy az értékes hanganyag is sérülni fog.
2014. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ezek szerint Te ismered a programot, leírnád, hogy hol kell beállítani? Gondolom megnyitom az mp3 fájlt, és ott mit kell csinálni?

Ne haragudj, nem akarok lustának tűnni, csak ma reggel kaptunk egy hanganyagot, ami a holnapi vizsga része, és nagyon rossz minőségű, így nem tudok belőle tanulni :(

2014. jún. 9. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettőnknek jobb, ha linkelek:

[link]


Nem kell annyit gépelnem + te pedig a videón látod, mi hogy néz ki, hova kell kattintani. :)


Sok sikert! :)

2014. jún. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

na jó, ez nem megy :( a videón egy csúszka van, nekem meg 4 lehetőség, fogalmam sincs melyiket kell állítani.

azért köszönöm, hogy próbáltál segíteni.

2014. jún. 9. 16:37
 5/5 anonim ***** válasza:
ettől van jobb (hatásosabb) megoldás is... (bonyolult lenne elmagyarázni és más program kell hozzá, de mivel egyedi esetről van szó felesleges vizsga előtt ezzel küzdened.) mekkora a hanganyag és milyen hosszú? elérhető a neten? van hozzá link? mert akkor gyorsabb ha megcsinálom. (vagyis megpróbálom. a technikának is vannak korlátai)
2014. jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!