Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows Vista Home Basicot le...

Windows Vista Home Basicot le lehetne valahonnan tölteni?

Figyelt kérdés
És remélhetőleg olyat amibe nem piszkáltak bele.Köszönöm

2014. jún. 7. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Inkább win7.
2014. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Engem csak a Vista érdekel.Nem érdekel a 7.
2014. jún. 7. 17:34
 3/13 anonim ***** válasza:

Win7 == Vista javításokkal újra csomagolva.

Vehetsz Vista SP2 -t, és telepítheted a különböző javításokat, de akkor se lesz ott stabilitás terén ahol a Win7.


Amúgy némelyik szoftvert értékesítő bolt polcáról tudod letölteni.

2014. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32 vagy 64 bites kéne?
2014. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én anno mennyit szoptam eredeti Vistával, ember. Bár akkor még sp1 sem volt. Na mindegy, ha ennyire ragaszkodsz a hülye Vistához, akkor tessék: [link]
2014. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező ! A vista mindenkép jobb mint a 7 es. tudod amig kinem jöt a window 8.1 én vistát használtam. össze is veszet velem a bolt vezérigazgatója ahol vettem a gépem mert a win 7 et letöröltetem valakivel egyszerüen szar az a rendszer állandóan lefagy meg minden. Vistával semmi gond nincs. ha kell vista Home basic írj privátot és meglesz neked. mitszolnál esteleg a windows 8.1 hez ? az már jó nem olyan fos kinézete van mint a win 7 nek hogy átlátszik netezés közbe az egész koceráj az asztalon szoktam látni win 7 alat a lomtárat vagy mást. tényleg szar a win 7 ne is használd. Vistával annyi gondod lesz internet explorer t csak 9 ig tudod frissiteni.Mozilla,google crome felmegy ráa a friss is. amúgy miröl válltanál vistára xp röl és milyen géped van ? igen én az xp t is utálom.
2014. jún. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6

A Vista szar és a win7 jó. Úgyse hiszi el senki sem a hülyeségeidet.

2014. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Már bocs de a kérdezö is vistát akar vagy tán nem olvastad mikor ajánloták neki a 67 est nemkéri ? szerintem szar a 7 es nekem már 8.1 em van amúgy. Egy új uefi biosos gépre nem illik rakni win 7 et
2014. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elég, ha UEFI BIOS-ban letiltod a secure boot-ot és mehet a win7.
2014. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nemkell a win 7 nekem kiválóan teljesit a windows 8.1 esszem ágába sincs visszafele menni föleg nem windows 7 re fúj. Egyszer volt a gépemen nagyon ocsmány kinézete van a lomtárot vagy a számitógépet látam átlátszot és tetü lassú is volt ráadásul nen nem soha nemkell a win 7 még ha 5 milliot adnának használjam akkor se.
2014. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!