Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az nagy gond ha a gépem nem a...

Az nagy gond ha a gépem nem a földön van, hanem egy ilyen tartón, ami hozzá van rögzítve az asztalhoz, és sokszor így elkezd mozogni?

Figyelt kérdés
Nos úgy értem hogy ha leülök a géphez, és behúzom magam a széken picit nekiütközök az asztalnak, már az a tartó elkezd mozogni, vagy ha írok valamit, és kiradírozom, akkor is elkezd. Ez árt a gépnek?
2014. jún. 3. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon mozog, netalántán leesik, akkor nyilván. De ha az extrém helyzeteket nem nézzük, akkor gondolj bele, hogy azoknak az alkatrészeknek valahogy el kellett jutnia Kínából a te szobádba, és ne hidd, hogy út közben meg se moccant.
2014. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Leesni nem esik le, az biztos, kicsit mozog csak, de sok ideig. picit meglököd az asztalt, picit elkezd mozogni, de hogy az 2 percig mozog, az tuti. Nem tudom esetleg hogy árt a gépnek miközben megy ugye. Mert ha igen, akkor leteszem inkább a földre.
2014. jún. 3. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy előnyös ha mondjuk írás közben mozog a vinyó. Lehet nem lesz ebből nagy bajod, de szerintem inkább fixáld azt a tartót.
2014. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!