Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen videó kártyát ajánlotok...

Milyen videó kártyát ajánlotok Battlefield 3 ra?

Figyelt kérdés
Szóval már egy ideje nem követem ezeket a témákat és szeretnék egy vidi kártyát ami elviszi mondjuk hardon teljesen szaggatás nélkül,tehát nem akarom ultrán full HD-n stb és nem is szándékozok 40 ezreket költeni ilyesmire,sőt ha találok használtan is veszek kártyát csak nem tudom,hogy milyen típus legyen. Most geforce 9500 gt 1gb van ..mondani sem kell,hogy élvezhetetlen a játék így.Szóval egy típust ami lehetőleg minél olcsóbb és megbízható tudnátok mondani azt megköszönném !
2014. jún. 3. 14:36
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
2gb osat még olcsóbban is találtam szóval meg lesz,hogy mit veszek,köszönöm,hogy ajánlottátok tényleg jó kis kártyának tűnik
2014. jún. 5. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!