Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Google-ban találtam remek...

A Google-ban találtam remek letölthető asztalháttér képeket, csak az a gond velük, hogy amikor kiteszem, elmosódottá, életlenné, élvezhetetlenné válnak, gyakorlatilag mindegyik. Lehet ezen segíteni? Hogyan?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 09:03
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Láttam a Képfeltöltést, csak az a kérdés, hogyan ragadom meg a képet (ami ugye más helyen van, mint a google), és mit csinálok még, hogy odavigyem?
2014. máj. 29. 11:04
 32/36 A kérdező kommentje:
Bocs, most még ne válaszolj, amíg a legfrissebb küldeményeket át nem néztem, hogy tudom-e értelmezni. Kicsit kapkodok most, mert más dolgaim is vannak és meg kell osztanom magam ezek között, így logikátlannak tűnhetek.
2014. máj. 29. 11:34
 33/36 A kérdező kommentje:
Na, 1 képet már sikerült telepíteni a lépések alapján. Most gyakorlás következik. Lehet, hogy még majd kérdezek valamit, időnként nézzél majd ide vissza. Addig is köszönetem, sokat tanultam.
2014. máj. 29. 15:23
 34/36 anonim ***** válasza:
örülök hogy sikerült.
2014. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Feltettem egy új kérdést a link készítéssel kapcsolatban. Esetleg válaszolnál rá, mert látom értesz hozzá?
2014. jún. 1. 16:18
 36/36 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: hozzá szólnál esetleg?
2014. jún. 1. 16:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!