Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » EZ milyen hiba kód?

EZ milyen hiba kód?

Figyelt kérdés

Ma mikor ki akartam kapcsolni a gépet ez a hiba üzenet fogadott: [link]


Valami komoly probléma?



2014. máj. 27. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakran használsz random rimdev~1.exéket? Neten amúgy 100 helyen fent van, mit csinálj vele.
2014. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MrIndi ***** válasza:

Szia,


Ez a hiba arra utal hogy a program rosszul lett megírva, esetlegesen egy vírus, de ezt nem lehet tudni amég le nem ellenőrzöd.


Megpróbálhatod még a programok más kompatibilitási módba állítani ha tudod hova van telepítve. Jobb kattintás a fájlra, tulajdonságok majd felül a Kompatibilitás pipáld be a "Kompatibilitási mód" ot, és alatta válaszd ki a Windows XP vagy esetleg korábbi OS verziót.

2014. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom ma sok BlackBerry dolgot raktam fel amúgy semmi mást.
2014. máj. 27. 22:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom el indítani mert nem tudom, hogy hol van. Futtatásba beírom de azt írja, hogy ilyen nincs.
2014. máj. 27. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nem system32 mappás, vagy ilyesmi. De igazából csak keresd meg és töröld ki, vagy tedd be karanténba. Utóbbi jobb lenne recovery szempontból.
2014. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!