Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért váltogatja a telefonom...

Miért váltogatja a telefonom a zenéket?

Figyelt kérdés
Először arra gondoltam hogy vírusos de futattam rajta víruskeresést és nem talált semmit. Nem hiszem hogy gyári hibás mert eddig nem csinált semmit most viszont zenelejátszótól függetlenül ezt csinálja és néha fura hangokat is ad (mármint a zenén belül). Nem tudom mi baja lehet. Ötlet?

2014. máj. 26. 20:51
 1/2 Német_Tibor ***** válasza:
Azt jól kifejtetted, hogy mit csináltál már azért, hogy megoldd a hibát, de magát a problémát is ki tudod fejteni, hogy jobban értsük? Zenehallgatás közben pl átdob egy másik számra még a zene vége előtt, vagy mi a gond?
2014. máj. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen úgy ahogy írtad random a zene közepén például átvált egy másik számra...és fura hangokat is ad ahogy már írtam. amúgy újraraktam a telefont mármint rámentem hogy visszaállítás a gyári állapotokra de ez sem segített...
2014. máj. 27. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!