Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Külső HDD formázására milyen...

Külső HDD formázására milyen programot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Van egy átlagos számítógépem, az OP-rendszer Windows 7.

Kaptam egy 1 Tb-os USB-s winyót, amit NTFS-re szeretnék formázni. Filmeket tárolnék rajta, így jó lenne egy stabil formázás, hogy ne "szálljanak e"l az összegyűjtött mozik..

Ha tudtok valami programot erre a célra, kérlek ne tartsátok ezt magatokba, Help!



2014. máj. 24. 06:27
 1/5 Tengor ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy stabil formázás v. instabil formázás. A win beépített programja is tökéletesen megfelel a célra.
2014. máj. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kicsit rosszul fogalmaztam a s"stabil" szóval..

Arra gondoltam, hogy volt aki azt mondta, hogy formázáskor, vagy előtte valami cleaner+defrag programot vagy ilyesmit is futtassak le a későbbi problémák, adatvesztések elkerülésére.

Nem tudom, én nem értek hozzá, azért kérdeztem.


Szóval a Windows meghajtóformázás is elég lenne?

Sajátgép,Jobb kattintás a meghajtóra és formázás?

2014. máj. 24. 09:31
 3/5 Tengor ***** válasza:
100%
Igen, pontosan így.
2014. máj. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. máj. 24. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:
elvileg mélyformázás felderít bizonyos hibákat ha vannak, de az rengeteg időt vesz igénybe
2014. máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!