Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy számítástechnikai boltban...

Egy számítástechnikai boltban újra rakják a gépemet? Ha igen mennyiért?

Figyelt kérdés
vistát szeretnék rá, nincsenek infós barátaim.
2009. dec. 29. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tegyük fel hogy a Windows eredeti, megvetted. Ebben az esetben bárhol segítenek, úgy 3500-5000 Ft között. Ha másolt, illegális verzió, akkor pedig keresned kell egy olyan helyet ahol felrakják, nem mindenhol vállalják el.
2009. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Üdv.

Ha Pest Környékén laksz

Megbeszélhetjük és újra rakom neked.

Jártas vagyok az ilyenben

Persze Vistám nincs de

Van Windows XP és Windows 7.

Magyar Teljes Verziók.

És az Ára sem lenne Túl sok ^^

Ha Gondolod Irj

üdv

2009. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy jársz a legjobban hogyha a gugliba utánalesel, és felteszed magadnak. Hogyha nincs telepítő CD-d akkor letöltöd a Vistát és kiírod CD-re. Simán megtudod csinálni magadnak is.
2009. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nyíregyházán lakom, elég messze van pest.:(egyedül nem vállalnám be.
2009. dec. 29. 22:34
 5/14 anonim ***** válasza:
mindenképp keress ismerőst, boltban annyival húznak le, amennyivel nem szégyelnek. És hidd el, az nem kevés :)
2009. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Keress egy tapasztalt ismerőst és együtt rakjátok újra, másodszorra már menni fog egyedül is. Egyedül először nem fog menni, nekem se ment. Nem bonyolult, csak be kell tartani, mi következik.
2009. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jaja, keress ismerőst, a bolt nagy lehúzás. Az ilyenekre várnak, olyanok, mint a keselyűk :\
2009. dec. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagy segítség leírni hogy keressen ismerőst ha egyszer atr írja: 'incsenek infós barátaim.' Észlények :D.
2009. dec. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nincs. Munkatárs fiának az unokaöccsének a huga, vagy bárki, akit ilyenmódon összekukáz, jobb, mint egy vadidegen szervizes. Nem mondta senki, hogy mindenáron olyat keressen, akivel már lefeküdt.
2009. dec. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, szakítottam a barátommal és eddig sose voltak ilyen vírusos lett a gépem blabla problémáim. Elég rossz h hirtelen senkit se tudok mondani aki szívesen újrarakná és segítene:(ezért gondoltam ha kétezer forintból megúszom az jó lett volna.
2009. dec. 30. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!