Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenne egy nagy problémám nem...

Lenne egy nagy problémám nem tudom, hogyan állítsam be az új telefonomon a képfelbontást! Vagy a számítógépemet kell beállítani?

Figyelt kérdés
39 éves anyuka vagyok,tehát olyan emberek segítségét kérném akik otthon vannak ebben a témában én nem értek hozzá!A lényeg az,hogy kaptam egy S4-es samsung telefont és ha képet csinálok vele nagyon jó tuti mindenhogyan fényképeztem vele állítva oldalt de ha felteszem a gépre mindegyik kép oldalt van fektetve....na most,ha felteszem facebookra az autómatikusan megfordítja de valahogy összenyomja a képet és mindegyik képen úgy nézek ki mint egy töltött galamb!Ha én fordítom meg a gépen akkor is összenyomja!Mit csináljak,hogy az eredeti állapotában tegye fel a képet és ne nyomja össze?A monitor felbontása 1152x864 és ha jól tudom 18 colosnál nagyobb a monitor nem tudom számít ez valamit?A telefonomon a felbontás 4128x3096.Ha valaki tud segítsen,de kérlek titeket szóról szóra mert én ehhez buta vagyok!
2014. máj. 22. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:

sok megoldás van erre.

az egyik legegyszerűbb(minden win verziójú gépen megtalálható az alábbi program)

1. paint elindít

2. kép megnyit

3. fent a menüben megkeresni (forgtaás/tükrözés)

4. elforgatni 90 fokkkal balra/jobbra

5. elmenteni a képet (a fenti menüben)

2014. máj. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen ezt csináltam én is de ahogy megfordítom összébb nyomja a képet!
2014. máj. 22. 09:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vágj le egy kicsit az aljából és/vagy a tetejéből utána!

Én arra gyanakszom, hogy a "szélesvásznú" képeket nem szereti a facebook...

2014. máj. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom,bár a haveromnak is ilyen telefonja van és az övé kitünően működik!
2014. máj. 22. 10:11
 5/8 Tengor ***** válasza:
39 éves anyuka írásából fura a "haveromnak" szó...
2014. máj. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már miért lenne?Azért mert 39 éves vagyok?Talán a koromból ítélve már különbséget tudok tenni barát és haver között!És ha hiszed ha nem eléggé laza anyuka vagyok....pont amiatt is,hogy egy tinédzser fiam van!Talán jobban megtalálom vele a hangnemet mintha mondjuk előadnám a tanárnéni stílust!De nem erről van szó a kérdésemre vártam választ és nem a levelem hangvételére kértem kommentet meg a helyesírásomra!
2014. máj. 22. 18:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Kipróbáltad a "levágós" ötletet? (a tetejéből és az aljából...)
2014. máj. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még nem,mert nem tudom hogy hogyan kell
2014. máj. 23. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!