Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop vásárlás? Bővebben lent

Laptop vásárlás? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! Új laptopra szeretnék beruházni kb. 4-5 évre. Ezt találtam, ami nekem elfogadhatónak tűnik. Még egy win8 pro és egy Samsung 840 Pro SSD kerülne bele. Mi a véleményetek róla? Megéri, vagy van jobb? Fontos a kijelző, az anyaghasználat meg hogy 2 év múlva ne egy szétolvadt, megsült, eltört géppel kelljen a szervizben álldogálni.

Köszönöm a válaszokat!



2014. máj. 19. 22:19
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocs a linket kihagytam:

[link]

2014. máj. 19. 22:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Egesz okesnak tunik, bar ennyi penzert en nem biztos hogy vennek u szerias procival.
2014. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg valami jobb? Tudom, én is hallottam, hogy nem a legerősebb, de nem videót konvertálnék vele. :)
2014. máj. 19. 22:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesítmény, tudás szempontjából szerintem ekkora élettartamra tökéletes, de azt előre nem lehet megmondani sajnos hogy anyagfáradás miatt mennyi idő mulva rohad le pl a monitor vagy valahol a borítás, tesómnak annó 3 éve 100 erzes hp notit vettünk, nekem 15 hónapja 85 ezerért pb noti enyémnek mondjuk alapból olyan volt a monitor hogy ha gyorsabban vettem fel asztalról vagy ágyról akkor egyből hátracsuklott a monitor mint ha én hajtottam volna hátra ha meg kb 45 fokos szögben csuktam előre akkor magától lecsukódott, aztán elpattant a zsanér, megcsinálták garira és most nemhogy nem csukódik le meg hátra a monitor de ha 45 fokos szögben hajtom le a monitort és monitorral lefelé teszem az ágyra akkor sem csukódik össze... szóval ezzel csak azt mondom hogy a mai világban csak azt szabad nézni az ilyen eszközöknél hogy neked vagy akár nekem vagy bárkinek teljesítménybe jó legyen, mert minden tömeggyártásra megy és sajnos a minőséget háttérbeszorítják, azaz lehet hogy két tök ugyan olyan eszköz közül azonos használat meg minden mellet az egyik bedöglik fél év után, a másik meg viszi nemtom hány évig...pl tesóm, szüleim orion televíziója nem tudom hányszor volt javíttatva és mindkettő jóval fiatalabb mint az enyém ami szintén orion és kb 14 éves, az enyémnek még semmi baja sem volt ( a távirányítón kívül mert azt leejtettem a szekrényről és kiment a jeladója... ) az övéké meg már nem egyszer volt csináltatva...
2014. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


Ezek teljesitmenyben jobbak, mint amit te neztel, bar valoszinuleg a hazuk alul marad. Te dontod el, hogy neked mi a fontosabb. Szerintem egy jol osszerakott muanyag haz is tarthat huzamosabb ideig ha vigyazol ra.

2014. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenkinek ment a zöld kéz :) Az Asus N550 egész jónak tűnik, viszont ezek a gamer gépek nem győztek meg, nem igazán játékra használnám.
2014. máj. 20. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!