Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dogecoin bányászása, hogyan?

Dogecoin bányászása, hogyan?

Figyelt kérdés
Hogyan kell Dogecoinokat bányászni? Megéri? 16 évesen lehet ilyet? Milyen programok kellenek hozzá? Kell utána adózni? Ezek lennének a kérdéseim így röviden :)

2014. máj. 19. 18:20
 1/8 Tengor ***** válasza:
12%
Nem éri meg. A mindenféle coin bányászatnak leáldozott. Tanulj szorgalmasan, és akkor lesz olyan melód, amivel eleget keresel majd!
2014. máj. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
5-ös vagyok, csak érdekelne a dolog. Biztos össze lehet szedni vele pár hónap alatt 1-2 ezer forintot potyapénznek valami extra játékra :D
2014. máj. 19. 18:26
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Egyszerűbb, ha a szüleidtől kérsz, mert áramra több menne el, mint amit itt nyersz.
2014. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tengor ***** válasza:
16%
Ha ennyire jó vagy, akkor számold ki! Gyakran az áramszámlának is csak a töredékét lehet megkeresni vele. Ezen kívül mint az ilyen coinos játékok nagyon bizonytalan a pillanatnyi értéke. Ha össze is szedsz annyit, hogy azt megérje kivenni, lehet hogy egy óra múlva már egy kenyeret nem kapsz érte.
2014. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Redditet láttam, hogy lehet venni belőle cd kulcsokat, pl. 50 ezer forintért.


2. Mondtam rád bármi rosszat? Az első válaszadó mondta, hogy tanuljak, én csak írtam neki, hogy az megy. De őt sem sértettem meg semmivel, legalábbis azt hiszem.

2014. máj. 19. 18:43
 6/8 anonim ***** válasza:
És én mondtam rád valami rosszat? Számolj utána, mekkora lenne a gép fogyasztása, ha állandóan pörögne, ez mennyibe kerülne (itt jönnek a szüleid a képbe - felteszem nincs külön villanyóra a PC-d mellé felszerelve, amelyet te fizetsz), és mennyit tudnál belőle kivenni.
2014. máj. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor bocs, nekem úgy jött le, hogy okoskodónak néztek. És köszönöm a válaszokat, akkor hülyeség ez. :D
2014. máj. 19. 19:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Annyira vicces visszaolvasni ezeket a kérdéseket. Ezt 7 éve írták ki. A kérdező azóta 23 éves lett, és ha annó nem rátok hallgat, egy percet nem kéne dolgoznia életében.

Remélem ha nem is bányászott, legalább vett belőle.

2021. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!