Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sony Ericsson Xperia x10 mini...

Sony Ericsson Xperia x10 mini pro telefonomat nem tudom bekapcsolni, hogyan tudnám? SEGÍTSETEK! (több lent)

Figyelt kérdés

Reggel kikapcsoltam. (fent megnyomtam a kikapcsoló gombot, és ott amit kiadott, arra mentem h kikapcsolás)

Délután meg kapcsolnám be, és ki írt vmit...fekete háttér sok narancssárga szöveg. Rányomtam a visszagombot, de nem csinált semmit. Utána a középső gombot nyomtam meg, és azóta (már egy órája) ezt írja ki : Sony Ericsson. És nem is halványul el ez a szöveg...próbáltam meg nyomni a ki/bekapcsoló gombot, de semmi. Még a töltőre is rátettem, de úgy is SEMMI. SEGÍTSETEK!!!!! :|



2014. máj. 19. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Kikapcsológombot és a középső gombot kell egyszerre nyomnod alul, ez bármilyen lefagyásnál újraindítja a telefont.
2014. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!