Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megvettem a GTA4-et és eltünt...

Megvettem a GTA4-et és eltünt a kódos papírja. Hogyan telepítsem fel?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 10:33
 1/2 anonim válasza:
2014. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

BIZTONSÁGI MENTÉST MINDENRŐL AZONNAL!!!!!!!!!!



jó tudom utólag és másnak könnyen jár a szája, és nem sértésként írtam... de sajnos már megtanultam hogy ha dobozon vagy papíron van valami szöveg, akkor lefénymásolni, beszkennelni, lefényképezni vagy egy füzetbe fel írni esetleg több biztonsági másolatot készíteni fájlokról mert nagyon nem vicces ha valami eltűnik főleg egy értékes írat vagy igazoló számla és az sem árta ha át akarnak vágni a szervízben hogy már pedig én azzal az aksival vittem be és tudom hogy nekem van igazam..:S én is azóta irkálok minimum havonta dvd-ket mióta majdnem ezer fontos családi fotó, emlék egy rossz időben bekövetkezett áramszünet miatt hazavágta a merevlemezem... meg a hp lehúzott asszem 15 ezerrel mert szar aksival küldte vissza a gépem... én szószerint mindenről csinálok másolatot, minden számláról, pl notim számlája, garancia levele, beszkenneltem a töltőjének az oldalát, az aksiján a papírt, felírtam belülről hogy mi van ráírva mi van benne, egyszóval mindent és ezek mind mennek dvdre majd keménytokba ( a családi emlékeket kivéve ) és mennek olyan helyre ahol csak én tudom hogy hol van...

2014. máj. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!