Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az ISTQB vizsga Test Analyst...

Az ISTQB vizsga Test Analyst része mennyire szokott szivatós lenni?

Figyelt kérdés

#vizsga #advanced #test analyst
2014. máj. 17. 22:13
1 2
 1/13 Péter Pán 19 ***** válasza:
Van azóta fejlemény? :D Érdekelne engem is
2019. jan. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Még 2014-ben letettem ezt a vizsgát, nem volt könnyű, de elsőre sikerült.
2019. jan. 12. 16:35
 3/13 Péter Pán 19 ***** válasza:
55%
Grat! Voltál azóta más ISTQB vizsgán is?
2019. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, megvan még a Technical Test Analyst, az Agile Tester és a Mobile Tester modul is. Próbáltam a Test Automation Engineer-t is, de sajnos ezen elhasaltam, mert még nincs tapasztalatom automatizált tesztelésben.
2019. jan. 14. 18:57
 5/13 Péter Pán 19 ***** válasza:
69%
Jól nyomod! A Technical Test Analyst vizsgára tervezek menni áprilisban. Kb milyen a vizsga? Tippelős kérdések vannak csak? Vagy van kifejtendő/megoldandó feladat is?
2019. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak feleletválasztós kérdések vannak, így ha nem is tudod, szerencsével is eltalálhatod a helyes választ. A kérdések nagyon szívatósak, nagyon mélyen meg kell érteni a syllabus-ban az összefüggéseket is ahhoz, hogy le tudjál vizsgázni. Ha van választási lehetőséged akkor ne a HTB-nél, hanem az American Testing Boardnál vizsgázzál, kicsit talán korrektebb a vizsga (bár a helyes válaszokat sajnos itt sem tudod meg). Helyileg a Masterfield-nél megy a vizsgáztatás, nemrég költöztek valahova a Váci úti TESCO közelébe. A TTA attól különbözik a TA-tól, hogy a kód alapú tesztelésre épül (White Box Testing) így nagyon hasznos, ha tanultál már korábban 1-2 programnyelvet.
2019. jan. 16. 14:41
 7/13 Péter Pán 19 ***** válasza:
Köszi!
2019. jan. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Péter Pán 19 ***** válasza:
100%
Közben meg is lett a TTA, lehet hogy még idén nekiugrok a TA-nak.
2019. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sok sikert!
2019. máj. 3. 11:39
 10/13 anonim válasza:
69%
Én idén tervezem menni ugyanerre az ISTQB Test Analyst szintre: van esetleg valakine ötlete arra, hogy honnan lehetne gyakorló feladatsorokat szerezni még ehhez a szinthez?
2021. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!