Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8.1 frissítési probléma?

SeinHime kérdése:

Windows 8.1 frissítési probléma?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam egy új laptopot, amin Windows 8.1 van. Ma reggel, amikor bekapcsoltam, nekiállt frissítéseket leszedni. Ez után azt írta ki, hogy "A frissítéseken végzett művelet nem sikerült. Módosítások visszavonása." Miután ezzel megvolt, újraindult, azonban megint frissíteni akart, ami ismét nem sikerült... Mit csináljak? Szeretném végre használni is.

2014. máj. 17. 10:28
 1/5 levis56 ***** válasza:
Kapcsold ki az automatikus frissítéseket,majd ha szükséged van rá manuálisan jelölj ki 10-15 frissítést,és így szakaszosan telepítsd őket.
2014. máj. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 +1.
2014. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak az volt a baj, hogy mivel ezt csinálta folyamatosan, tulajdonképpen nem indult el maga a rendszer. Már megoldódott a probléma szerencsére, köszi a segítséget azért :)
2014. máj. 18. 03:08
 4/5 Vy válasza:

Nekem is ugyanez a problémám. Neked hogy oldódott meg?

Még mielőtt valaki nekem is azt tanácsolná, hogy kapcsoljam ki a frissítéseket, elébe megyek a dolognak: nekem sem jön be az operációs rendszer, egyszerűen nem akar átlendülni ezen a hibaüzeneten... így konkrétan hozzá se tudok férni ahhoz a menühöz, ahol kikapcsolhatnám...

Ilyen esetben mit tudok tenni?

2015. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Engem is érdekel. Hogy oldódott meg?
2015. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!