Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem mukodik a hátsó két...

Miért nem mukodik a hátsó két hangfal?

Figyelt kérdés

Vettem a páromnak 5.1 hangfalat karácsonyra bekotottuk mindent jol csináltunk(az utasitás szerint jártunk el)

és a hátső két hangfal nem mukodik... deha kicseréljuk a számitogépdoboz hátulján a dugokat akkor a hátso hangfalak mennek miért van ez hogyan csinálhatnám meg???


2009. dec. 28. 18:45
 1/5 Jenci ***** válasza:
A vezérlőpultban keresd meg a Hangok,Audioeszközök címszónál--lehet,hogy neked más a neve--a hangkártyád programját.Valószínű,hogy csak át kell állítani sztereoról 5.1-re.
2009. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
átvan állitva 5.1re
2009. dec. 29. 10:23
 3/5 A kérdező kommentje:
és igysem mukodik
2009. dec. 29. 10:23
 4/5 Jenci ***** válasza:
És az mit jelent,hogy kicseréled a dugókat?Milyen alaplapod van?
2009. dec. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ezta kérdést nem értem:D de a dugok annyit jelentenek ha zoldet a rozsaszinbe dugom a feketét a zoldbe és a rozsaszint a kékbe:d és ha ezeket cserélgetem akkor változik hogy melyik hangfalak szolnak.:D
2009. dec. 29. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!