Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért olyan soká kapcsol ki a...

Hilda-1 kérdése:

Miért olyan soká kapcsol ki a gépem és kapcsol be?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy vírusirtót és miután a vírusirtó rajta volt a gépem lefagyott.Én kikapcsoltam de valami ilyet írt ki hogy 0/75 feladatok mentése és miután a elérte a 75%-ot csak aztán kapcsol ki.Ja és kiírja hogy ne kapcsoljam ki a gépet meg hogy ne húzzam ki!Ezzel az a baj hogy ez a 75-ös már megemelkedett 100-on fölülre.A bekapcsolás is ugyan ilyen.Itt megjegyeztem mit ír ki: Windows frissítések konfigurálása 0% kész.Ne kapcsolja ki a gépet.-egy idő múlva meg ezt írja ki: A Windows frissítések konfigurálása nem sikerült.Módosítások visszavonása.Ne kapcsolja ki a számítógépét.-ezeket írja ki.Miért? mit rontottam el?Windows 7-em van!

2014. máj. 16. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
kapcsold ki a windows automata frissitést
2014. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Úgy tűnik sikerült kikapcsolnom.Most kipróbálom.
2014. máj. 16. 18:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült.
2014. máj. 16. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!