Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy le a gépem játék...

Miért fagy le a gépem játék közben?

Figyelt kérdés

A gép kb 10 perc játék után leáll.Probáltam ujratelepíteni is,de nem segített az sem.

Speedfannal ellenőriztem de semmi nem melegszik túl a gépben.


2014. máj. 14. 15:12
 1/7 CspCsj ***** válasza:

Teljesen leáll, vagy újraindul?

A hőmérsékleteket hogyan nézted a leállás pillanatában játék közben?

2014. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lefagy és a hang is beakad.játék közben is néztem a hőmérsékeltet meg leállás után a biosban is.És miután ujraindult a gép azt irja,hogy a windows sullyos hiba után ált helyre
2014. máj. 15. 19:23
 3/7 CspCsj ***** válasza:
Vezérlőpult > Rendszer és biztonság > Felühgyeleti eszközök > Eseménynapló > Windows naplók > Rendszer kategóriában milyen hibát ír arra az időpontra?
2014. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezt találtam.Azt irja,hogy ez kritikus hiba.

The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly.

2014. máj. 16. 09:05
 5/7 A kérdező kommentje:
És a hiba forrása:Kernel-Power
2014. máj. 16. 09:06
 6/7 CspCsj ***** válasza:

Ismerős Acer laptopján fordult elő ilyesmi egy éve, amikor 24 órában bekapcsolva hagyta. Havonta egyszer újraindult magától, ugyanezzel a hibával. Nem találtunk semmit.

Amióta csak arra a pár órára kapcsolja be, amikor használja, nem jött elő.

2014. máj. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Közben rájöttem mi volt a baj.Az eggyik ram a gépben valószínűleg hibás volt,mert mióta kivettem azóta működik rendesen.

2014. máj. 18. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!