Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gamer pc-t honnan rendeljem?...

Gamer pc-t honnan rendeljem? PCX- vagy egy helyi üzletben?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy honnan rendeljem a konfigurációt, amit össze raktam?

ipon,pcx, vagy inkább egy helyi üzetben.

Hallottam, hogy iponál és a pcxnél rengeteget kell várni a szervizelésre akár hónapokat. Nem szeretnék futkározni fogyasztóvédelemhez és egyéb hivatalos ntézményekhez menni csupán a garancia miatt.

A helyi üzletnél összerakott gép 20.000drágább, de oda ha beviszem napok múlva mehetek érte vissza..


Mennyi az esélye, hogy gyári hibásan érkezik a termék, vagy hamar meghibásodik?

Mert, ha nagyon ritka, akkor jobban megéré a webshop, hiszen 20.000 megspórolok.


Köszönöm a válaszokat.



2014. máj. 14. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
pcx vagy ipon
2014. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 levis56 ***** válasza:
Én már szívtam meg a PCX-el, majd két hónapig tartott míg kicserélték a hibás lapomat majd újból azt küldték vissza persze hibásan,azóta helyben vásárolok,igaz drágább meg nem mindre adnak annyi garit de itt nem tudnak lerázni ha gond van a termékkel.
2014. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 levis56 ***** válasza:
2014. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor inkább hozzárakok egy 20.000-t, vagy kisebb dolgot dolgot veszek bele. De így nem kell hónapokat várjak.

De nem várnék, ha hatóságokhoz fordulsz, akkor küldik egyből. Csak úgy vannak vele, hogy minek siessenek, ha nincs következménye..

2014. máj. 14. 22:30
 5/7 levis56 ***** válasza:
Annak ellenére tartott két hónapig a dolog ,hogy fogyasztóvédelemmel és perrel fenyegetőztem. A fogyasztóvédelem szarik ránk, azt mondta a hibabejelentésedre amit a boltnak küldesz 1 hónap ideje van válaszolni, ezután fordulhatsz békéltetőhöz vagy a kormányhivatalhoz vagy pereskedhetsz. Csinálja végig aki akarja.
2014. máj. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Valóban, teljes mértékben igazad van.

Egyáltalán nem éri meg akkor nekem az a -20.000, hogy hónapokat várjak. Nem kockáztatok, vagy nem lesz baja, vagy lesz. Így tudom hogy megcsinálják. Itt van olyan üzlet, ahol örök év garanciát adnak rá. Ismerősöm 5éves RAM-ját megjavították.

Ha nem tudták volna, akkor nyilván kicserélték volna :-)

2014. máj. 15. 10:07
 7/7 levis56 ***** válasza:
Esetleg lehet a hardvereken spórolni ezreket,pl Intel Pentium G3420 15000, a G3220 13000,teljesítményben észrevehetetlen a különbség,vagy memórián,HDD-n,házon,lapon is lehet hasonló tudásút olcsóbban csak körül kell nézni.
2014. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!