Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért szeret lefagyni a...

Miért szeret lefagyni a szinte új LAPTOP-om? Asus k52dr.

Figyelt kérdés

Mostanában azt kezdte el csinálni hogy:

- Még az egyszerű internetezés közben is megfagy egy kis időre és semmi reakció kb 1 percig, de ezt ismétli kb. 15 percenként. Nem rég vettem, de már garancia nincs rajta. Régen windows 8 volt rajta, de nem szeretem és átváltottam windows 7 Home Premiumra. De mikor bekapcsolom kiírja hogy válasszak a kettő közül... de a win 8 nem indul és nincs is rajta olyan mappa ahol (windows.old)...

Nem tudom elvigyem szervízbe vagy nem érdemes?

Valamint minden 100% a programok szerint. (Kivéve a dvd olvasót, nem mindig olvass mostanában).

Mi lehet a baja? Talán vírus, vagy ne adj isten valami hiba?

Köszönöm szépen a segítségeket.... :)


2014. máj. 13. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Driverek rajta vannak?
2014. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, az eredeti Cd- ről van feltelepítve, de egy észrevétel a HDMI nem ad le hangot pedig eddig adott, ez lehet driver hiba? ...

Köszönöm

2014. máj. 13. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez driverhiba, én a videokártyára tippelnék. Nekem is ezt csinálta a Radeonom pár hónapja, driver csere megoldotta...
2014. máj. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

megpróbálom köszönöm, de akkor nem érdemes szervízbe vinnem?

Vagy rendszer újratelepítésre?

2014. máj. 13. 17:48
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos a jó multkor meghalt benne a videókártya chip, a 100000 forintos laptop 15000 forintért kellt el!

Javítani nem tudták a szerelők... :(

2014. okt. 3. 07:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!