Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egyik gép felismeri a telefont...

Egyik gép felismeri a telefont, a másik nem?

Figyelt kérdés
Mitől lehet ez? Samsung teló egyébként.

2014. máj. 11. 21:54
 1/7 CspCsj ***** válasza:

Ezek csak találgatások:

1. Nincs két egyforma Windows, de ha a telefonban KIES kapcsolat van beállítva USB kapcsolatnál, lakkor driver kell, ha Háttértár mód akkor általában felismeri.

2. Asztali gépeknél az előlapi csatlakozók néha nagyon ócskák.

3. Kábelek sem egyformák (ha mindenhol másikat próbáltál)

stb.

2014. máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Átállítottam kies módból háttértárba, és mindkét gépen úgy volt próbálva. Ahol működik, az pont egy asztali gép, a laptopon meg nem akar, ugyanazzal a kábellel. Szóval tanácstalanság.
2014. máj. 12. 00:57
 3/7 CspCsj ***** válasza:

Érintkezés jó? Nem lötyög a csatlakozó bedugva?

Ugyanolyan a windows? Ha egyik win7 a másik XP, az már jelentős különbség lehet.

Eszközkezelőben azért megjelenik bedugáskor akár új ismeretlen eszköz?

2014. máj. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem lötyög, majdnem zsírúj laptop. Megjelenik mint unknown device, beljebb már nem jutok. Feljraktam a kies-t, áttettem a telót kies módba, úgy se jó. Leszedtem a kiest meg az összes driverét, kilőttem a kies módot, úgy se jó. Szóval nem értem.
2014. máj. 12. 02:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Jah és a két gépen ugyanolyan win7 van, asszem még ugyanazzal a cd-vel is lett felrakva, szóval tényleg ugyanaz.
2014. máj. 12. 02:59
 6/7 CspCsj ***** válasza:
Akkor még a BIOS-ban nézz körbe hátha van valamilyen USB beállítás, ami nincsen bekapcsolva (USB Legacy szokott néha bekavarni)
2014. máj. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 CspCsj ***** válasza:

HA megjelenik ismeretlen eszköz az Eszközkezelőben, csak nem ismeri fel a rendszer akkor a BIOS-ban mégsem kell keresgélni, valószínűleg a driver nem jó.

Azt nem tudom az asztalin mi lett telepítve a telefonhoz, de a laptopon valószínűleg nem ugyanaz...

A telefontípusnak megfelelő USB drivert kell találnod (volt olyan hogy többféle verziót kellett próbálnom mire elfogadta)


Aztán marad még a telefon, ha androidos, akkor próbálkozz az USB-s beállításokkal is.

2014. máj. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!