Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Akarok egy számítógépet venni...

Akarok egy számítógépet venni és nem tudom hogy milyet?

Figyelt kérdés

A számítógép legyen olcsó játékra és netre kell.

A játék : GTA San Andreas, Minecraft, Need For Speed Carbon, Tomb Raider, Counter Strike 1.6, Stronghold Crusader 1, Fifa 07, FlatOut 1. játékokra kéne kb.

A neten : Facebook, E-mail és még letöltés.

Letöltés : Film, Játék, Zene, Kép.

A gép olcsó és jó legyen, netem van.

A gép ne legyen olyan full, de a játékokat vigye és a net is menjen rajta rendesen.

Köszönöm előre is...!!!



2014. máj. 8. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egy megközelíthető árat mondhatnál...

Lottó nyertesnek még egy 2 milliós gép is ingyen van,ezáltal az olcsó szó relatív...


Melyik Tomb Raidert akarnád játszani? 2013-ashoz nem lehet 'olcsó gépet' kihozni...

2014. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
TR 13 nekem 6670-el bőven elfutott, és nem is drága kártya.
2014. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bár mivel az én HD 7770-el nehézkesen megy közepesen 1920x1080-ban,kétlem hogy túl nagy felbontáson valamit grafikán játszottál volna :P
2014. máj. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mennyi a kereted?
2014. máj. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A kérdés több ponton hibás:

"legyen olcsó játékra és netre kel." - Netezni szinte bármin tudsz, a játék és az olcsó sosem voltak összeillő fogalmak. A játékhoz erő kell, azt pedig meg kell fizetni.

"A gép olcsó és jó legyen" - Játéra szánt gépnél ilyen nincs. Vagy olcsó de sz@r, vagy drága és jó, vagy... nem, nincs több lehetőség.

"A gép ne legyen olyan full, de a játékokat vigye" - Most játszani akarsz, vagy diavetítést nézni? Ami nem full azon úgy sem mennek úgy a játékok ahogyan szeretnéd.


Javaslom, hogy vedd a fáradtságot és írd le mennyid van a gépre, aztán a többiek majd megmondják, mennyit tegyél még hozzá, hogy jó gépet legyen.

2014. máj. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát még nem tudom de olyan max.25-30 ezer, de ááá nem tudom hogy legyen azért kevés.

Nem tudom...

2014. máj. 10. 09:47
 7/11 anonim ***** válasza:

25-30 ezerből akarsz gépet?....

A hangfalam került annyiba... gyűjts még kb. 60.000-t...

2014. máj. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tessék,egy Lubuntu (linux operációs rendszer) -rel tűrhetően fogsz majd rajta netezni...


[link]

2014. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bár... még egy PuppyLinux-xxal is kétséges...
2014. máj. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Oprendszert is akarsz venni vagy azt letöltöd? Mert a win7/8 magában 30k :D
2014. máj. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!