Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ANDROIDOS...

KockaKrisz98 kérdése:

Szerintetek milyen ANDROIDOS telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Először is 4.0 -s androidnál kisebbet nem akarok, az ár maximum 75000ft, de ha van valami überszuper akkor 90000ft -ig is lehet, hogy elmehetek.

Amit én kinéztem az: Alcatel One Touch Idol S

(ha van jobb az Idol S -nél pl.: Idol X (azt nem ismerem) akkor írjátok le légyszi) amire használnám:

hívás,sms,bluetooth,wi-fi,játék,zene,fényképezés,kamerázás,jack dugós,kibir az aku (persze ha nem hallgaok zenét és nem játszok stb.)3 napot MINIMUM, kártya független (nem nagyon muszáj), sd kártya menjen bele. Azt hiszem midnent leírtam (talán egy kicsit többet is mind akartam) Május 21 edikére kérek választ maximum (de minnél hamarabb nagyon jól jönne) előre is köszi a válaszokat :)



2014. máj. 7. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyik okosteló se bírja 3 napig,ha használod is. Esetleg a samsung note család.
2014. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
még azt elfelejtettem, hogy kis telefont nem akarok és nem 21 edikére hanem 20 adika lenne a határ de minnél hamarabb válaszoljatok pls
2014. máj. 7. 19:50
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor átlagban mennyit bírnak ki?
2014. máj. 7. 19:50
 4/8 anonim ***** válasza:
1 max 2 nap ha keveset nyüstölöd.
2014. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sony Xperia ZR - kb. 85 ezer forint

LG Optimus F6 - kb. 70 ezer forint

2014. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
S4 mini - kb. 67 ezer forint
2014. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. máj. 7. 21:20
 8/8 anonim ***** válasza:
egyértelműen S3 70 ér bruttó kapható [link]
2014. máj. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!