Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani jó laptopot?

Tudnátok ajánlani jó laptopot?

Figyelt kérdés

Főként gépelésre, tanulásra, írásra használnám, továbbá netezésre, skype-ra stb.. Nem annyira értek hozzá, jó lenne ha még film is tudna lefutni rajta.

Előny, de nem nélkülözhetetlen, ha...

...lányosabb. Úgy értem, hogy nem koromfekete, bár az is lehet szép. Nem nagy baj, ha mégis olyan.

...nem túl nehéz, mondjuk 3kg-nál nem nehezebb.

Ill. kb. 100e Ft alatt legyen.

Összességében nincs szükségem egy "géniusz"-féle gépre, csak tudjak vele netezni, docx., ppt fájlokat tárolni, esztétikus legyen és ehhez képest elérhető árú.

köszi előre is a segítséget!


2014. máj. 7. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

[link]


De arra ne szamits hogy tul gyors lesz,de mindenesetre szerintem turheto lehet...

2014. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem kell friss akksi meg naprakész csodatechnológiák (USB3, valamivel jobb LCD, kötelezően kamera, ilyenek), akkor itt is nézz körül:

[link]


KIZÁRÓLAG megbízhatónak tűnő (szinte kizárólag pozitív visszajelzései vannak, nem is kevés) eladótól vásárolj, nyilván az előre utalás is csak velük működik biztonsággal. Core2Duo vagy kétmagos (dual core) Pentium legyen a processzor, RAM 2GB még lehet, hogy kevés (de pár ezresért bővíthető), magyar billentyűzetre figyelj, és ha valahol kiemelik, hogy jók a zsanérok, jó az akku, csapj le rá egy másodperc alatt! :D (feltéve hogy sok a pozitív értékelése az eladónak).

2014. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Áhh, és a lényeg: a márkák, amikkel DDR2-korabeli alsó kategóriában érdemes szóba állni, kb csökkenő rangsorban:


Asus

Acer

Dell

Lenovo


A többi nagyon változó, általában konstans hitvány minőséget hoz.

2014. máj. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Acer manapság már nem nagyon minőségi,nővéremnek fél év után megment,egy éves volt a gari,így cserélték..

A második 2 hónap múlva ment meg,az cserélték..

Majd rá még egy évvel megment a harmadik is,pedig rendeltetés szerinti használatban volt,vigyázott rá...

2014. máj. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy DDR2-korabeli alsó kategóriában, maga kis fürge tekintetű! :)
2014. máj. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
DDR2 kategóriába... ki akar venni 6 éves laptopokat,mert az egyszer fix hogy ma már csak keresve lehet találni :)
2014. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pl én olyat vettem, olcsón jutottam egy használt, jó minőségű üzleti géphez, ami az emberek 95 %ának jó is volna, nem kellene jobb.
2014. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!