Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2 gépröl fájl küldése hogy?

2 gépröl fájl küldése hogy?

Figyelt kérdés

eggyik haverom áthozta a gépét hoogy telepitsem ujra és van neki egy 53 gb-s mappája és arra gondoltam hogy átrakom az ÉN gépemre és miután ujra telepítettem az ő gépét visszarakom a fájlokat

de hogy rakjam át van 2 darab lan kábelem (wifi nincs a gépen se a házba se,)



2014. máj. 5. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
a legegyszerűbb az ha átrakod a merevlemezét a gépedbe és átmásolod a mappát, ha meg újratelepítetted visszamásolod.
2014. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tengor ***** válasza:
Fájlmegosztás, NFS, FTP. 53 gigabites lanon elég hamar átcsorog.
2014. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam ha ilyet csinálok ( 20 gigánál több adattal ) hogy két notink van egy tesómé egy enyém és úgy csinálom hogy fogok egy hálózati kábelt, összedugom a két gépet, és egyformán beállítom, otthoni csoport, titkosítás, jelszavak stb... majd megosztok egy mappát amihez teljes hozzáférést adok a hálózatra felcsatlakoztatott gépeknek aztán fogom a kellő fájlokat és kivágással átteszem, kb 10 MB/s-al szokott másolni, azt hiszem 100 Mbites lan kártya van bennük...
2014. máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!