Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rácsuktam a laptop tetejét az...

Rácsuktam a laptop tetejét az egérre! Betört, kérdésem lejjebb, de nem tudom, mit tegyek jó áron?

Figyelt kérdés

Nem maga a képernyő tört el, hanem a mögötte levő valami (nem értek hozzá).

Használhatatlan... Mit kell vele tennem? Ugyanis az ASUS 50ezerért csinálja meg Pesten, bontottból pedig 30ezer körül lenne.

Nincs olcsóbban valahol, valahogy? Egyéb tanácsok azon kívül, hogy jobban vigyázzak a dolgokra? Köszi szépen!



2014. máj. 5. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
egy új készülék mennyibe lenne? mert ha pl én járnék így akkor megnézném hogy mennyiért tudnék venni egy ujat, hasonlót esetleg ugyan olyat... és ha pl fele annyiért csinálnák meg mint amennyiért egy ujat veszek akkor vennék egy újat... mert ha veszek egy ujat akkor nekem ottmarad a régi és lesznek pót alkatrészek, pl merevlemez, memóriamodulok, dvd író meg minden... persze kivéve a kilejlzőt...
2014. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rákötnék egy sima monitort és asztali gépnek használnám tovább.

És vennék egy új laptopot.

(Persze nem mindegy, hogy mennyit ér a gép, ha működőképes, mert 150 ezer körüli összegnél a 30 ezres bontott verzión azért már elgondolkodnék.)

2014. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!