Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fujitsu laptop kameráját hol...

Fujitsu laptop kameráját hol tudom használni? /lent bőv. /

Figyelt kérdés
Szóval. Van egy fujitsu laptop. Van benne beépített kamera, de nem tudom hol kell megnyitni. Tehát ez lenne a kérdés. Előre is köszi! :)
2009. dec. 26. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Típusnév, típusszám?
2009. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha megírnád a lapi típusát úgy még konkrét választ is kaphatnál.
2009. dec. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Na, akkor itt van:

FUJITSU NB Esprimo Mobile V6535

2009. dec. 26. 16:07
 4/8 anonim ***** válasza:
2009. dec. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Erre eddig rájöttem, ott kell ki és bekapcsolni. De mondjuk van egy másik fajta laptop, ahol Sajátgép>USB videoeszköz és ott lehet vele fényképezni.

Lehet, hogy ennél a gépnél csak pl msn-ezéskor tudom használni, külön megnyitni nem lehet?

2009. dec. 27. 14:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Dehogynem lehet,akár filmet is tudsz vele a gépen lévő Movie Makerral fölvenni.Teszek ide egy képet,hogy hogy kezd.

[link]

2009. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na, ez már egész jó, csak olyan kép kéne, ami Vistás. Még nem nagyon tudtam magam kiismerni benne.

De köszönöm. Remélem tudsz olyan képet is küldeni! (vagy elmagyarázni, hogy hol kell megnyitni)

:)

2009. dec. 27. 22:14
 8/8 A kérdező kommentje:

És most mit csináljak?

Letöltöttem a Movie maker 2.6-ot, mert ehhez írták, hogy jó a Vistához is.

Tehát megvan, meg is nyitottam, de a "videó rögzítése" alatt csak "videó, kép, hang/zene importálása" van, a "rögzítés videoeszközről" nincs.

Pedig a kamera be van kapcsolva...

Megköszönném, ha valaki tudna segíteni!

2009. dec. 28. 15:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!