Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nekem ATI RAEDON 9250 (Microso...

Nekem ATI RAEDON 9250 (Microsoft Corporation XDDM) videókártyám van, és szedtem le hozzá vista driver-t (mert vistám van :D) és ez a vista driver mire való?

Figyelt kérdés
Előre is kösz a segítséget...
2009. dec. 26. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:

hát h a Videokártyádat felismerje rendesen menjenek a játékok.

filmek stb

Felkel teelpíteni és ha jót szedtél le akk felfog menni

2009. dec. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kössz, de pl mért van az h szedtem le vista drivert és a cod4 nem fut el, mert vmit nem támogad a vidikari, mondjuk 128mb-os,de haweromnak is az van de neki elfut, bár az övé nem ati hanem nvidia...
2009. dec. 27. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:

"ez a vista driver mire való?"


Komoly kétségeim vannak az emberiség jövőjét illetően.


A játék meg azért nem fut, mert a kártyád van vagy 10 éves, és nem támogatja a Shader Model 3-at, de ezt ki is írja neked amikor elindítod, csak nem tudsz olvasni.

2010. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Vista szar.

2. Ezen az életedbe nem fog elindúlni a cod4, mert dx7 -es kari.

3. Felejtsd el a vista drivert, semmit nem fog csinálni neked.

2010. jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a kártya dx8.1-es shader model 1.4-es vistára és win 7 re nem készült már driver mer ezeket az op rendszereket nem támogatja nemis tudom mien vistadrivert találtál te. amúgy felrakhatod a vistát mer menni fog csak mivel nem lesz driver ezér még az a játék se fog menni ami ikszpén ment.
2010. jún. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!