Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy korlátlan...

Mit jelent az hogy korlátlan internet? Meddig korlátlan? és vannak-e kivételek? Vagy bármi?

Figyelt kérdés
korlátlan netet kötöttünk be és folyamatosan töltök dolgokat vannak olyan napok amikor 3 dolog is lejön a netről amin több mint 1 cd-s. kijött egy számla amin több áll mint amit kellene fizetnünk és még nem is telt el 2 hónap.
2009. dec. 25. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olyan már nincs, hogy korlátlan net, nézd meg, mit írtak szerződésbe. Egyébként pl. ha mobilnetnél túlléped a korlátot, akkor áttesznek drágább díjcsomagba, lehet, hogy a következő számla 6000 ft helyett 20 ezer ft lesz. Vagy még több.
2009. dec. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mobilinternet?????

Mert ha igen számíts rá h kamu a korlátlan

hülyeség

A T -Pannon-Voda nem rendelkeznek olyan szerverrel ami ezt bírja

Nekem is T volt/ van és 1szar ha használtam sebesség korlátozást küldtek 2 hétre

megkérdeztem azt mondták h nem birja a Szerverük és azért

és a Mobilnet nem Torrentezők részére csin hanem simán levél Myvip semmi letöltés ami 700mb-2gb

és 6000ft helyett 12-20e kellett fizetni

:/

még 6 /hó és lejár

2napja kötötték be a Upc addig megy a Upc ha nem használom a T akk 6000/hó + 3000 Upc 9e

és nem 12 meg 20e

2009. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem wifi korlátlan 0-24 óra, és adatmenyiségre is korlátlan, bele van írva a szerződésbe.

sebessége 768/256 kbit/s 10 euró per hónap .


Hátránya, hogy mint "helyi hálózat" van kötve és mindenkinek ugyanaz az IP címe.

2009. dec. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy átlagos használatra, normál keretek között. Pl levelek olvasása, átlagos netezés, letöltés meg ilyesmi. Egészen addig amíg az adatforgalom nem súrolja az extrém határokat: pl.: napi 15-20 film letöltése, vagy napi sokszáz Audio CD letöltése. Ilyen adatforgalom mellett a többi előfizetőnek kárt okozol, mert a rendszert túlterheled. Ilyen esetben először felszólítanak és korlátozzák a sebbességet, ha tovább folytatod akkor szerződést bonthat a szolgáltató. Az általam megadott értékek eltérhetnek a valóságtól, a szerződés pontos értékeket tartalmaz.

A mobilinternet más!

2009. dec. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nekem sima kábelnet és t-online-os netem van. nincs csomagban.
2009. dec. 25. 20:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Kell, hogy legyen valami a teljesitményről és a feltételekről a szerződésben. Szerződés nélkül nincs internet, illetve van, de az lopott (wifi). Nézd meg, mert ilyen valójában már sehol sincs, hogy "korlátlan internet", ez csak reklámszöveg, kamu.
2009. dec. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akkor ez nem fix havidíjas? hiába írták oda azt a pár ezer ft-ot, ha letöltök 1 hónapban kb 10 dvd-t (minimum) akkor a havidíj növekedni fog? nagyon sürgős volna rá a válasz mert nagyon idegesítő.
2009. dec. 26. 19:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézd, én havi fix 5500 ft-ot fizetek, de nem korlátlan, 5G. Igaz, ez mobilnet. De ha túlléped a határt, akkor kifizettetik veled a túllépést, aztán lekorlátoznak (lelassul a neted), végül áttesznek drágább díjcsomagba. Jól gondold meg, mennyit töltesz le, vagy válts drágább díjcsomagra.
2009. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az xDSL vagy kábelnet kapcsolatnál extrém mennyiséget kell elérnie több hónapon keresztül az adatforgalomnak, és akkor lehet csak korlátozásra számítani. Egy hónapban 10 DVD bőven belefér szerintem. De ha megnézed a szerződést vagy telefonon érdeklődsz a szolgáltatónál, megmondják pontosan mekkora adatforgalom, hány hónapon keresztül eredményezi a korlátozást. De ezek nagy értékek lehetnek, úgyhogy tölthetsz bártran!
2009. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

23:36-os vagyok

Megkerestem: ha Kábelnet Alap csomagod van akkor:

"A Magyar Telekom Nyrt. fenntartja a jogot, hogy a havi 350 GB letöltött adatforgalmat elérő Kábelnet szolgáltatásra előfizetők internet-hozzáférésének sávszélességét az adott hónap fennmaradó részére 128 kbit/s-ra korlátozza."

2009. dec. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!