Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha ezt megcsinálom a notebooko...

Ha ezt megcsinálom a notebookommal akkor ugorhat a garanciája?

Figyelt kérdés

Nos igaz már megvan több mint egy éve és még van 11 hónap garancia rajta. Itthon szoktam portalanítani ( volt már garanciális javításon zsanérhiba miatt de semmi gond nem volt abból hogy nem szervízber portalaníttatom ) és most vettem észre mikor kifújattam hogy a hátsó burkolaton ami a merevlemezt, memóriákat és wifikártyát védi hogy ott a memóriamodulok szellőzésének egy része le van ragasztva valami átlátszó műanyag fóliával és így csak az egyik, vagyis csak a felső memóriamodul kap rendesen levegőt... na mármost én ha ezt leszedem akkor ebből lehet gond ha esetleg garanciás javításra kell küldeni véletlenül?


ezen a képen látszik is hogy nekem melyik van belül leragasztva...:

[link]


jobb oldalt alul az az 5-5 szellőző ami egymás alatt van a többitől különés az pont az alsó memóriamodulra és a kettő közé engedné a levegőt...


nos ha azt a fóliát leszedem akkor ugrik a garancia vagy sem?



2014. ápr. 26. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Vidd oda nekik hogy a garanciális kezükkel szedjék le ők róla.Kérdés megoldva.Egyébként csak azt nézik hogy megvan bontva a gép vagy nincs.
2014. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!