Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez szerintetek jó laptop...

Pille221 kérdése:

Ez szerintetek jó laptop játékokra?

Figyelt kérdés

Lentebb vannak a tulajdonságai

Link: [link]


ha szerintetek nem jó akkor mit ajánlotok?

Nem lenne FPS lagg?



#laptop #alienwere M17x
2014. ápr. 26. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez játékra készült. :)

De nagyon drága :(

2014. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja köszi :) tudom de most mindegy egy ideig nem kérek semmit karácsonyra :D
2014. ápr. 26. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy 2x ilyen jó asztali gépet rakhatnál össze az árából? A laptop zajos, nem tudod asztal alá tenni a gépházat, hogy ott zajongjon, hanem az arcodban van, a laptop melegszik, a laptopnak kicsi a képernyője, nem játékra való, még ha készülnek is ilyen igények kielégítésére szériák. Falrahányt borsó az egész, amit mondok, amit mondunk.
2014. ápr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én eleve utálom a számítógépet.....De

Ha ez nem jó akkor még a Mac gépen gondolkoztam. Az jobb?

És az I5 vagy az I7 -es proci jobb?

2014. ápr. 26. 11:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, ezzel a géppel már lehet játszani. Ugyanakkor mérete miatt kevésbé mobil, ezt maximum hordozható számítógépnek hívnám - felmerül a kérdés, hogy mire is akarod pontosan használni. Ha ahhoz, hogy a szobádban használd, esetleg néha elmenj egy LAN-partyra (bár ahogy látom, szélessávú kapcsolat elterjedésével ez egyre kevésbé divat), inkább egy desktop PC-t ajánlanék, mint #3. Gyorsabb gépet kapsz kevesebből, amely jobban bővíthető, így ha teszemazt 2 év múlva szaggatni fog a BF5, akkor elég lesz a videokártyát cserélni. (Látom, hogy "utálod a számítógépet": notebook is az.)

Egy MacBook nagyon jó tud lenni, csak éppen nem játékokra. Felejtsd el.

Celeron<Pentium<i3<i5<i7<i7QM a mobil processzoroknál az erősorrend, QM jelű i7-esek a legerősebbek, azok négymagosak. Játékra ma már csak ilyet vennék (időállóság miatt).

2014. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz. nekem csak otthonra kell sehova máshova :)
2014. ápr. 26. 12:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!