Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül FTP szervert...

Miért nem sikerül FTP szervert létrehozni? (FileZilla)

Figyelt kérdés

Már több napja próbálok egy FTP szervert létrehozni és kipublikálni, hogy könyebben tudjak dolgozni és szorakozás szempontjából se jönne rosszul. A problémám az lenne, hogy hiába állítom be a port forwardingot, kívülről nem tudom elérni. A belső ip címem fix, a dhcp-t is beállítottam, hogy ne váltossa, egyszerűen nem tudok rájönni mi a probléma. Az ügy érdekében a tűzfalat is kikapcsoltam de semmi. Helyi hálózaton elérem akármelyik gépről, csak távolról nem.


Forwards: (Elvileg csak a 14147-es portot kellet volna beállítani, de már muszáj volt megpróbálnom mással is)

[link]


General Settings:

[link]


Passive Mod:

[link]


Admin Interface:

[link]


Itthonról elérem:

[link]


Segítséget előre is köszönöm!



2014. ápr. 25. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Így kora reggel nem látok benne hibát, elvileg jónak kell lennie. Hacsak az nem, hogy kicsit megkeverted a portokat, és a fzilla a 21-es porton várja a kapcsolatot, a router meg a 14147-et forwardolja, de szerintem erre figyeltél.

Egy dolog jut eszembe. A külső ip címed fix, vagy dinamikus? Mert ha nem fizetsz rá külön elő, akkor alapból dinamikus, és olykor megváltozik. Nem lehet, hogy ez kavart be?

2014. ápr. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó kérdés, már nem emlékszem, hogy annó milyen csomagot választottam, de nagy valószínűséggel fix az ip címem. Legalább is én így gondolom, mivel már 6 hónapja ugyan azt az IP címet használom, azelőtt meg nem nézegettem, hogy más volt-e. Biztos, hogy itt van a szemem előtt a hiba, de nem jövök rá, hogy mi mert szerintem is mindent jól beállítottam. Esetleg ha eszedbe jut valami írd meg.
2014. ápr. 26. 12:34
 3/3 A kérdező kommentje:
A probléma még mindig fenn áll, nem sikerült kiötlenem semmit, szóval ha valalaki esetleg tudna ötletet adni, nagyon megköszönném!
2014. ápr. 28. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!