Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Adott egy 1080p felbontású,964...

Adott egy 1080p felbontású,9642 kb/s bitrátájú MOV fájl+egy asus k51, ATI radeon HD 3200 integrált kártyával, a gépen win7 fut. Miért szaggat az a **** videó? Próba volt VLC, Winamp, Media player/classic.

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Telepítsd fel a következő codec packot(A FULL verziót töltsd le):

[link]

Amiután fennt van próbáld lejátszani megint, VLC-vel.

2009. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kukába minden kodekeddel..de rendes takarítással.registryből is szed ki őket.. tegyél fel egy k-lite codec pakkot..aztán a h.264-re pipáld be, h nem nekik kell lejátszani...igy minden másra lesz kodeked 8telepítés közben a Haali splitter verzióját nézd meg).

és utána jöhet a lényeg, tegyél fel egy friss BS Playert és egy Core AVC-t ennél jobb HD kodeket nem találsz és a BS pedig a legkevesebb terheléssel használja (teszteltem több lejátszót HDben és mind egy darab szemét volt ehhez képest, az egyik gyak a sebesség felét sem tudta hozni és elcsúszott hangtól [MPC], a másik meg eldobált képkockákat amikor lemaradt [VLC])

(telepítéskor ha régebbi a Haali splitter mint a k-lite-ban akkor ne tedd fel hozzá)

2009. dec. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ááááá köszi szépen, működik a dolog, nagyon zsíír :) hálám üldöz
2009. dec. 24. 15:32
 4/4 anonim válasza:

Ugyanezeket végigcsinálva nekem a Media Player Classic-kal szebb az én, 1080p-s .mov-om. A BS Player-ben talán a színek és esetleg az élek nem olyan jók...

A Haali splitter sem hiányzik, minden tökéletes. Én is köszönöm a segítséget!


Vagy lehet, hogy a Windows Media Player 1.8.akárhánnyal a legszebb, de az meg szaggatja és kockázza.


Érdekes, hogy a felirat a filmnél a WMP-ben angol volt, a MPC-ban és a BSP-ben pedig magyar, de nem tudom leszedni...

2010. ápr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!