Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Packard Bell laptophoz ajánlan...

Packard Bell laptophoz ajánlanátok valami jó és olcsó hűtőpadot?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sokat játszok és azt vettem észre,hogy a laptopnak az alja melegszik,miközben játszok.Valamelyik nap már meg is ijedtem mert már olyan forró volt.Azt hittem,hogy valami baja lesz.Amúgy májusba lesz egy éves laptop.Az az érdekes,hogy amikor csak netezek akkor langyos,hideg az alja,de amikor játszok akkor elkezd pörögni a proci meg a vidikari és melegszik.Az egyik osztálytársam azt mondta,hogy vegyek hozzá egy hűtőpadot.De nem tudom,hogy ehhez a laptophoz milyen hűtés lenne jó.Leírnátok?

2014. ápr. 24. 22:29
 1/1 Tengor ***** válasza:

Az, hogy játék esetén melegszik az nem túl érdekes, normális, hogy amikor több számítást végez, akkor több energiát fogyaszt és több hőt termel.

A méretének megfelelő bármilyen hűtőpadot használhatod hozzá.

4 ezer Ft felett már tisztességes darabokat lehet kapni. Az egy nagyobb ventilátorral működőek csendesebbek, mint a több kisebbel dolgozók. A pad hatékonyságát növeli, ha áthelyezhető a ventilátor.

2014. ápr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!