Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem érzékeli a gépem az USB-s...

Nem érzékeli a gépem az USB-s egeremet, miért?

Figyelt kérdés
A minap vettem egy Hama uRage Illuminated-egeret és követtem az utasításokat(Win7).Először bedugtam az usb bemenetbe az egeret,nem volt jó.Aztán a mellékelt cd-t betettem ami rajta volt fel is telepítettem,nem volt jó.Nem az usb bemenettel van a gond mert pendrive működik meg minden,áramot is kap az egér mert világít de nem akar mogdulni.Ezelőtt ps2 es egerem volt Régi Logitech és az most is működik de ez az új usb-s nem,mit tehetnék? :(

2014. ápr. 23. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
USB-3 kompatibilitás?
2014. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi van vele? Bocs,de nem értek a gépekhez :(
2014. ápr. 27. 20:25
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagyis a gép USB 2.0 ás és az egér nek is USB 2.0 ás a vége vagyis látszólag igen mindeggyiknek ilyen [link] mint a jobb oldali képen.
2014. ápr. 27. 20:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagyis nem az egérnek a kettő belső kis réz csikja rövidebb míg a gépemben mind a 4 csík ugyanolyan hosszó :OO mit tehetnék?
2014. ápr. 27. 20:36
 5/7 homo ludensz ***** válasza:
Próbáld meg így: bekapcsolod a gépet egér nincs bedugva beteszed a cd.t és csak akkor dugod be az egeret mikor utasít a cd. Amennyiben több usb. bemenet van a gépen azzal is próbálkozhatsz hogy hátha....
2014. ápr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam de semmi,pedig a régi logitech egeremet meg érzékeli.. Az megoldaná a problémát ha esetleg újratelepíteném a win7 et? Mert akkor megteszem.
2014. ápr. 28. 07:23
 7/7 anonim ***** válasza:
usb visszafelé kompatibilis mint a pci-e is ott nincs gon ha van rá gari vidd vissza. selejtes
2014. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!