Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bluetooth eleve van minden...

Bluetooth eleve van minden gépben, vagy meg kell vásárolni egy adaptert, ami felrakja?

Figyelt kérdés
( Zöld kéz jár a jó válaszokért! )

2014. ápr. 23. 09:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki leírná, nem úgy értettem hogy az adapter csak a szoftvert felrakja', csak azt is"...
2014. ápr. 23. 09:25
 2/11 A kérdező kommentje:

- felrakja


rakja fel.

2014. ápr. 23. 09:26
 3/11 anonim ***** válasza:

Kell bluetooth adapter, pl. USB-s.

Ehhez nyílván lesz driver, vagy ha nem akkor Win felteszi alapból.

2014. ápr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 csacsi2 ***** válasza:

windowsban:

Bluetooth alapú fájlátvitel varázsló/Bluetooth Transfer Wizard:

futtatásba: fsquirt

2014. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3, akkor ezt most nem értem. Csacsi2, azt írja hogy ezek szerint benne van a windowsban? Akkor most, mégsem kell adapter, vagy ezt a műveletet azután kell csinálni miután fent van az adapter?
2014. ápr. 23. 09:29
 6/11 csacsi2 ***** válasza:

Adapter maga az eszköz (antenna), a driver, meg kezeli az eszközt (kapcsolatot teremt az eszköz és a szoftver között)

Bluetooth alapú fájlátvitel varázsló maga a szoftver.

A driver-t felteszi ahogy bedugod, mivel a vindows driver-ei között is megtalálható!

Veszel egy antennát adnak hozzá gyári szoftvert és driver-t is.


Amennyiben nincs telepítő lemez akkor akár le is tölthetsz egyet, pl.: bluesolei -t szoktak az ilyen noname antennákhoz adni.

[link]

Free- ben méretkorlátozás van.


Megelégszel a windows -os fájlátvitellel ,akkor nem kell semmit telepíts (sima küld és fogad). Amennyiben valamilyen eszközhöz kell, szintén van hozzá szoftver, pl telefonokhoz, így tudsz szinkronizálni az eszközzel pl. névjegyzék.

2014. ápr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Így van. Egy eszközhöz kell, és ahhoz csak bluetooth jó... Én ezt néztem ki magamnak: [link]


Szerinted, ez megfelelő lenne?

2014. ápr. 23. 09:43
 8/11 csacsi2 ***** válasza:

Én legutóbb olcsót vettem (omega), de ahoz adtak legalább telepítőt, ami nem korlátolt.

[link]

Eddig a legjobb amivel találkoztam az a WIDCOMM Bluetooth.

Ez:

[link]


vásárlásban nem tudok segíteni, nem vagyok járatos benne.

2014. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És mi az amit a #4-es hozzászólásodban leírtál? A #8-as, nem ugyanaz (utolsó link belőle).
2014. ápr. 23. 10:19
 10/11 csacsi2 ***** válasza:

Bluetooth alapú fájlátvitel varázsló/Bluetooth Transfer Wizard:

futtatásba: fsquirt


Az az amit jelent. fájlátvitelt eszközöl és ha a futtatásba beírod fsquirt akkor megnyílik és választhatsz hogy küldeni, vagy fogadni szeretnél fájlt.Ez a windows-ban benne van.


Ezt csak példának hoztam, hogy ilyenem volt és eddig ezzel voltam megelégedve a legjobban,

[link]

És most ilyenem van:

[link]

mindkettőhöz adnak telepítőt is!

2014. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!