Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Felraktam a Linux Mintet...

Felraktam a Linux Mintet Windows melle, de nem tud bebootolni, miert?

Figyelt kérdés

Sziasztok. USB-rol bootoltam linux mintet, telepitesnel minden szepen ment, csinaltam 3 particiot (1 swap, 1 root es egy /home). Szepen fel is telepitette, de amikor ujrainditottam a gepet (BIOSban persze eloszor kiszedtem az usb bootot), es azokat irja ki a gep indulaskor, mintha nem lenne op rendszer, tehat nincs bootolhato cucc a vinyon, tegyen be egy bootolhato lemezt es inditsa ujra.

Elore is koszi!



2014. ápr. 21. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a telepítés nekem is csak másodjára ment, de csak annyi volt a baj, hogy nem jött be a grub, hogy választhassak, hanem a Windows töltött be (jó sorrendben telepítettem). Második telepítés után már semmi gond nem volt.
2014. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tengor ***** válasza:
Bootolj be a telepítővel live módban. Aztán keress egy grub recovery szoftvert. Az futtatod és lesz boot.
2014. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az utolsónak!
2014. ápr. 21. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!